Skip to content

Knowledge centrum:
Inšpirujte sa overenými receptami

Pakotizácia je jedinečný spôsob spracovania čerstvých, hlbokozmrazených potravín na krémy s výnimočne jemnou textúrou. Pacojet vám umožní pripraviť nespočetné množstvo sorbetov, zmrzlín, sladkých i slaných pien, plniek, paštét, omáčok, koncentrátov, polievok, bylinkových olejov, zálievok, nápojov a mnoho ďalších jedál a ingrediencií.

Inšpirujte sa našou knižnicou receptov, alebo siahnite po mobilnej aplikácii Pacojet pre Android a iOS.

Knižnica s receptami vždy poruke

 

Mobilná aplikácia pre operačné systémy iOS a Android poskytuje inšpiráciu začínajúcim aj pokročilým používateľom Pacojetu. Pripravte recepty navrhnuté skúsenými kuchármi, upravte ich podľa vašich predstáv alebo vytvorte úplne nové a zdieľajte ich v rámci vášho tímu. Zvoľte požadovaný počet porcií a jediným kliknutím vytvorte nákupný zoznam, alebo odošlite recept do vášho zariadenia na okamžitú pacotizáciu®.

Knižnica s receptami vždy poruke

S mobilnou aplikáciou Pacojet pripravíte recepty navrhnuté skúsenými kuchármi, upravte ich podľa vašich predstáv alebo vytvorte úplne nové a zdieľajte ich v rámci vášho tímu.

Ako na Pacotizovanie®? Pozrite si video

Pakotizácia je jedinečný spôsob spracovania čerstvých, hlbokozmrazených potravín na krémy s výnimočne jemnou textúrou. Pacojet dáva priestor kreativite kuchárov a prináša „wow“ efekt do vašich jedál.